21 Eylül 2015 Pazartesi

Note Kozmetik "Ultra Black" Dipliner

Merhaba sevgili takipçiler bugün sizler için Note Ultra Black Dipliner hakkındaki yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Umarım bu post sizler için faydalı olur. Başka postlarda görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın :))) 

 - Ürün 4,5 ml 

 - Paraben ve parfüm içermiyor. 

 - Ürünün içeriğinde tatlı badem yağı ve E vitamini bulunuyor. 

Biliyoruz ki içindeki antioksidanlardan ötürü badem yağının yaşlanmayı geciktirici özelliği var. Bu nedenle Kirpikleri koruyor ve besliyor. Bu konu benim için çok önemli çünkü daha önceki postlarımda bahsettiğim üzere göz ve göz çevrem çok hassas renkli kozmetik ürünlerinde göz makyajı için ürün alırken özellikle eyeliner, dipliner, maskara gibi ürünlerde çok dikkat ediyorum. Birçok markayı ve birçok ürünü denedim diyebilirim. Gözlerimde kaşıntı ve sulanmaya sebep olan ürünlerden ötürü oldukça rahatsız olduğum zamanlar oldu. Bu üründe böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bu beni fazlasıyla mutlu etti. Çünkü sırf bu problemlerden ötürü çoğunlukla makyaj yapamıyorum. Yada yaptığım makyajı hemen yada daha kısa sürede temizlemek zorunda kalıyorum. Bu konu benim için oldukça sinir bozucuydu :((( Bu sebepten ötürü konuyla ilgili oldukça hassasım :) eğer sizde böyle problemler yaşıyorsanız. Benim gibi hassas gözlere sahipseniz ve bu dertten muzdaripseniz bence bu ürünü denemelisiniz. Tabi herkeste aynı etkiyi gösterir mi? bilemiyorum ama bence bir şansı hakediyor.

- Gerçekten yoğun ve simsiyah bir renge sahip bu Ultra Black diplinerdan üst üste geçmenize gerek yok. 

 - Bu dipliner çok likit bir yapıda değil bu yüzden akma, dağılma ve bulaşma yapmıyor. 

 - Ürün çabuk kuruma özelligine sahip. Hemen sabitleniyor. 

 - Fırçası kısa ve sert. Bu yüzden hareket kabiliyetini kolaylaştırıyor.

 
- Kullanımı oldukça basit kolayca uygulanıyor. Fırçası ve ambalaj formu sayesinde pratik bir şekilde İstediğiniz incelikte&kalınlıkta :) çizgi çizmenizi sağlıyor. 

- Sürümü kolay Ultra Black diplinerın kalıcılığı gayet iyi ürün kalıcı olmasına rağmen temizlenirken zorluk çıkarmıyor. Bu ürünü kullanırken herhangi bir hata yaptığınızda kolaylıkla düzeltme imkanınız var.
             
- Son olarak fiyat&performans açısından oldukça memnun kaldığım bu ürünün satış fiyatı 19,90 TL. Oldukça uygun fiyatlı bu ürünü ben %50 indirimle 9,95 TL gibi çok uygun bir fiyatla aldım. Note kozmetik sık sık kampanya ve indirim yapıyor. Bu ürünü kaçırmayın derim hatta indirimli fiyatla hiç ama hiççç kaçırmayın derim ben :)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder