1 Kasım 2014 Cumartesi

AVON Kampanya 11 Siparişlerim...

AVON Anew Clinical Infinite Lift Yüz için Toparlayıcı ve Şekillendirici Serum, AVON Anew Clinical İkili Göz Çevresi Bakım Ürününe ( Göz Üstü Jeli & Göz Altı Kremi ) 

Öncelikle herkese selam yeni bir postla yine birlikteyiz :) Aşağıda gördüğünüz ürünleri alalı uzun zaman oldu. Ve ürünleri kullanalı neredeyse 1 ay oldu. Malum bu tarz ürünlerle ilgili faydalı bir post yazabilmek için ürünü bir müddet kullanmak gerekiyor :))))) Son günlerde oldukça yoğun olduğum için ürünleri yorumlamak bugüne kısmet oldu. İlk önce Anew Clinical Infinite Lift Yüz için Toparlayıcı ve Şekillendirici Serum ile başlamak istiyorum. Ürünün iddiası şu şekilde ; Yüzün 4 ana bölgesinde anında toparlanma. Yanak, çene, alt çene hattı, çene altı. Cildin kolajen elastin, fibronectin ve Hyalurionic Asit üretimini destekler, cildin doğal sarkma sürecini engellemeye yardımcıdır. Anında gözle görülen ve hissedilen sıkılaşma etkisi yaratır. Sıkılaştırır, biçimlendirir, toparlar, hatları belirginleştirir... 

Sıra geldi ürünle ilgili benim yorumlarıma evet cildimi daha sıkı hissettim. Açıkçası cildimde henüz herhangi bir sarkma ve sıkılık problemi olmadığı için harikalar yarattı diyemem ama cildimi daha gergin ve daha sıkı hissettirdiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ama ürünü tekrar almayı düşünmüyorum açıkçası son olarak Ürünün Satış Fiyatı 65 TL. İndirimli Satış Fiyatı İse 34,90 TL idi. 

AVON Anew Clinical İkili Göz Çevresi Bakım Ürününe ( Göz Üstü Jeli & Göz Altı Kremi ) Ürün 20 ml. Göz üstü jelinin iddiası cildi sıkılaştırmak. Göz altı kreminin vaadi ise göz altı torbaları ve göz altında oluşan koyu renk halkalar ile mücadele benim göz çevremde sorun yok aslında ama bazen yoğun çalışmaktan ötürü gözaltında şişme olabiliyor. Ve göz çevrem için farklı sadece göz için üretilmiş bir ürün kullanmak istediğim için aldım bu ürünü jel olan ürünü sevmedim. Krem olan ürün nemlendirme yaptığı için beğendim. Açıkçası sorunlu göz çevresine sahip olmadığımdan ötürü üründe herhangi bir etki göremedim. Göz çevresinde ciddi sorunlar yaşayanlar için iyi bir ürün olabilir. Ama ben bir daha almayı düşünmüyorum. Açıkçası sırf meraktan alınmış bir üründü. Merak edenler İçin Ürünün İndirimsiz Satış Fiyatı 45 TL. İndirime Girdiği Zamanlardaki Satış Fiyatı ise 20-25 TL arasında değişiyor. Fakat ben bu ürünü kampanyadan yararlanarak aldım. Kampanyada Anew Clinical Infinite Lift Yüz için Toparlayıcı ve Şekillendirici Serum alana AVON Anew Clinical İkili Göz Çevresi Bakım Ürünü 5 TL idi. Bu nedenle verdiğim paraya üzülmedim açıkçası :) Ürünü bir daha alır mıyım ? Sanırım almam diye düşünüyorum. Fakat 5 TL'ye alınan bir ürün olarak ürünün hakkını yemeyeyim fiyat&performans açısından değerlendirirsem iyi bir ürün diyebilirim  :)))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder