1 Aralık 2015 Salı

Note Kozmetik Mattemoist Lipgloss 401 Matnude Hakkında...

Uzun zamandan sonra tekrar Merhaba :))) Artık Note markasını bilmeyenimiz kalmadı sanırım. Kısa sürede kozmetik hayatımıza hızlı bir giriş yapan Note markasının ürünlerini genel olarak çok beğeniyorum. Uygun fiyatlı bir kozmetik markası ve bir çok ürünü oldukça kullanışlı :) Bugün sizlerle bu markanın mat lipglosslarından MATTEMOIST LIPGLOSS 401 Matnude numaralı likit rujundan bahsedeceğim. 


Ürün Lansmanı Şöyle; Likit yapısı ile dudaklarda satenimsi ve kalıcı bir görünüm sağlar, mat olmasına rağmen içeriğindeki macadamia yağı ve E vitamini sayesinde dudaklarınızın gün boyu nemli kalması için yardımcı olur. 8 renk seçeneği bulunmaktadır. Paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 


Gelelim benim yorumlarıma :))) Ürün köpüksü ve oldukça yumuşak kadifemsi bir yapıya sahip. Yumuşak olduğu için sürümü de gayet kolay. Fakat sabitlenmesi azıcık zaman alıyor. İçeriğindeki Macadamia yağı ve E vitamini sayesinde dudakta kuruluk hissi oluşturmuyor. Aksine dudakta yumuşaklık hissi bırakıyor. 


Nemlendirme özelliği oldukça yüksek. Pigmenteasyonu güzel, fırçasını bir kere sürmeniz yeterli oluyor. Daha yoğun görünüm için ikinci kez sürmeniz gerekebilir. Kalıcılığı orta düzeyde rengi ise pembe&bej tonlarında doğal dudak renginde :) günlük naturel makyaj yapanlar için ideal bir renge sahip. Bunun yanı sıra yoğun göz makyajı (dumanlı&smokey makyaj) uygulamalarında dudağı ön planda tutmak istemeyenler içinde ideal bir renk. Açıkçası her makyaja uygun bir renk olduğunu düşünüyorum :))) 


Ürünün ambalajı şık, sağlam ve kullanışlı. Fırçası yumuşak ve oldukça rahat bir sürüme sahip. Normal satış fiyatı 25 TL ben %50 indirimle 12,5 TL'ye aldım. Başka bir postta görüşmek üzere hoşçakalın..!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder