28 Ağustos 2015 Cuma

Garnier Normal ve Karma Ciltler İçin Nemlendirici Krem...

Merhabalar bugün sizlere daha önce Mat Ciltler için Canlandırıcı Jelini kullandığım ve memnun kaldığım Garnier markasının Normal ve Karma Ciltler için Ferahlatıcı Kremi hakkında yorum yapacağım. Bu ürün uygun fiyatlı ve etkili bir nemlendirme sağlıyor. Benim cildim hiçbir zaman yağlı olmadı dönem dönem kuruduğu oluyor. Fakat cildim hiçbir zaman çok kuru olmadı. Bu nedenle hemen hemen her markanın nemlendirici kremleri benim için tatmin edici bir nemlendirme sağlıyor. Gelelim Garnier nemlendirci kreme ürün 50 ml. Mavi nilüfer özlü bu ürün çok açık bebek mavisi renginde hafif bir yapısı var ve ferahlatıcı bir etkiye sahip...Ürünü yaklaşık 1 haftadır düzenli olarak sabah ve akşam uyguladım. Cildimi yumuşattı çok daha nemli bir yüze sahip oldum diyebilirim. Krem hassas ciltler için uygun ben ürünle ilgili sivilce, kızarıklık, tahriş gibi herhangi bir problem yaşamadım. İçeriğinde paraben yok ama malesef alkol ve parfüm mevcut. Şimdiye kadar Diadermine, Nivea, Loreal gibi markaların yüz kremlerini kullandım. Ama en çok Garnier bu ürününü beğendim. Ürün kolayca uygulanıyor. Kısa sürede emiliyor. Cilde ferahlık hissi veriyor. Sanırım bundan böyle başka markaların yüz kremlerinden almış olsam bile Garnier'ın bu nemlendirici serisinden bir kremini devamlı stoğumda bulunduracağım :))) Makyaj öncesi nemlendirme konusunda da başarılı bulduğum bu kremin satış fiyatı 15 TL. Ben T-SHOP indiriminden 2'li seti 15,90 TL'ye aldım. Uygun fiyatlı nemlendirici arayışında olanlar bu ürüne şans verebilirsiniz. Son olarak okumak isteyenler için aşağıda Garnier nem dengesi serinin lansmanını paylaştım. Başka bir postta görüşmek üzere hoşçakalın...


Garnier'den Nem Dengesi serisi, nemlendiricinin bir adım ötesinde..! 

Kış aylarında cilt kurur ve bu dönemde nem dengesini tutturmamız çok daha zorlaşır. Hassaslaşan cilt için ise yapılması gerekenlerin başında cilt tipine uygun nemlendirici kullanmak gelir. Yağlanma problemi yaşayan cilt tiplerine uygun nemlendirici ise yok denecek kadar azdır. Cildimiz klasik bir nemlendiriciden daha fazlasını hak eder, ona sahip çıkıp iyi bakmak ise bizim en temel görevlerimizdendir. Bunun için ise iyi seçilmiş ürünler ile daha sağlıklı bir görünüme kavuşmak ve yaşlanmayı geciktirerek güzel görünmek elimizde...


Karma ve yağlı ciltlerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen Nem Dengesi, cildinize özel yenilikçi dokusu ile klasik nemlendiricilerin bir adım ötesi 5 üründen oluşan serinin karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen “matlaştırıcı sorbe” dokusu cildinizin gün boyu parlamaya karşı savaşmasını sağlarken cilt renginizi eşitleyerek pürüzsüzleştiriyor. Garnier Nem Dengesi, koyu sorbe kıvamında olan dokusu ve yeşil çay özleri ile yağlanmayı kontrol altına alarak cilt rengini eşitliyor. İçeriği yeşil çay özlerinden oluşturulmuş ve besleyiciler açısından zengin nemlendirici anında nem artışı ve 24 saat nemlendirme sağlayarak cildin kaybettiği nemi kazanmasına yardımcı olurken; bir ay içerisinde cildin doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı oluyor. Hafif Sorbe dokusu yağ içermeyerek, ciltte hızla emilim sağlayarak, ciltte gün boyu süren bir tazelik sağlıyor. 


Garnier Nem Dengesi Matlaştırıcı Sorbe’yi elinize alıyorsunuz. Kapağını açar açmaz yüzünüze çarpan mis gibi fresh kokusu ve sorbe kıvamındaki dokusuyla karşılaşıyorsunuz. Daha sonra ise kullanılan ürünün, cildi istenilen düzeyde 24 saat boyunca nemlendirerek bunu cildi yağlandırmadan yaptığını görmek inanması güç fakat gerçek, test edilip onaylandı. Garnier Nem Dengesi Matlaştırıcı Sorbe ile dinlenmiş görünen sağlıklı bir ciltle uyanmak artık imkansız değil. Kullanılan yeşil çay özlü nem dengesi ile cilt, kremi hemen absorbe ediyor ve hiçbir parlama vs. yapmıyor. 2-3 dakika içinde emilen nemlendirici, incecik hafif yapısıyla cildi yumuşak ve doğal bir görünüme kavuşturuyor. Sabah temizlenen cilde sürülen Garnier Nem Dengesi Matlaştırıcı Sorbe ile gün boyu dinlenmiş ve sağlıklı bir cilte sahip olmak, kendini yenilenmiş, yeniden doğmuş gibi hissetmektir. Vaadini fazlasıyla yerine getiren bu ürün tavsiye edilir. Satış fiyatı: 14,99 TL.

Kullanım şekli: Sabah akşam temizlediğiniz yüzünüze uygulayınız. Garnier Nem Dengesi serisi yenilikçi dokularıyla farklı cilt tiplerine mükemmel uyum sağlıyor. Serinin diğer ürünleri: 

- Yağlı ve Karma Ciltler için Matlaştırıcı Sorbe 
- Normal ve Karma Ciltler için Ferahlatıcı Krem 
- Kuru Ciltler için Besleyici Balsam 
- Mat Ciltler için Canlandırıcı Jel 
- Hassas Ciltler için UV Korumalı Losyon

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder